8 typů lidí, co se anglicky nikdy nenaučí

Za ty roky, co učím angličtinu online a offline, jsem vypozoroval, že existuje několik druhů či typů studentů, kteří v učení angličtiny pravidelně selhávají. Věřím, že vy určitě nejste ani jeden z nich, ale pro jistotu si na ně pojďme spolu posvítit.

Continue Reading
Continue Reading

BROŇOVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020

Velké firmy posílají svým akcionářům výroční zprávu obsahující informace o tom, jak se jim celý rok dařilo a co je u nich nového. Já nejsem ani firma, ani velký, dokonce nemám ani akcionáře. Tedy, tak napůl. Rád si totiž představuji, že každý, kdo si ode mě někdy něco koupil nebo občas kouká na má videa, něco mého si přečte či poslechne, je vlastně můj akcionář. Někdo, komu jsem „odpovědný“ a díky komu můžu dělat práci svých snů. Tedy i vy. A proto i pro vás sepisuji tuto zprávu. Dozvíte se v ní, co se mi letos povedlo, co se mi moc nepovedlo, co jsem vytvořil, co mělo největší úspěch, kupu zajímavých čísel a také, jaké mám plány na příští rok.

Continue Reading
Continue Reading

Jak zahájit konverzaci (nejen) v angličtině

V tomto článku se společně podíváme na všeobecná doporučení a rady týkající se zahajování konverzace. Což je, minimálně podle mého názoru, ta nejtěžší část. Člověk nechce být nezdvořilý, trapný či vlezlý. Zase je ale trapné dlouze mlčet a předstírat, že jsme součást dekorace pokoje.

Continue Reading