Online kurzy

Nevíte, který kurz si vybrat? Koukněte na úvodní video a budete mít jasno.

Jaký kurz angličtiny si vybrat?

Zpětná vazba na mé kurzy

Václav Matoušek

Konečně! 🙂 Konečně jsem získal zábavnou formou předané informace, které vím, že jsou užitečné. Nečekejte žádné formální (strojené) povídání a vysvětlování nekonečných anglických časů. K přehledu o široké škále Broňovo triček a košil, získáte přehledný balíček o anglických idiomech, cool frázích, ale taky zjistíte, že ty časy vlastně zas tak komplikovaný nejsou. Kurz hlavně není jen pasivní, jste do něho Broňou vtaženi skrze překlady a kvízy. Pokud někdo chce investovat do vzdělání, pak si myslím, že tady peníze nelítaj komínem.

PS: hlášky na konci videí jsou něco, na co jsem se vždycky těšil 🙂

David Sokol

Dávám pět hvězdiček a kdyby to šlo dal bych i víc. Před prvním spuštěním online kurzu jsem nebyl přesvědčený, že mi takovýto kurz může poskytnout něco víc než jen povrchní informace posbírané z netu. Ale už po naposlouchání prvních 2 lekcí mi bylo jasné, že ano tohle je konečně návod, který by mohl mojí angličtinu konečně posunout do vyššího levelu. Tolik užitečných odkazů, díky nimž jsem si okamžitě zaregistroval přístupy jsem nečekal. Jako bonus je pro mne i to, že videa s Broňou inspirovaly mého 12 letého syna natolik, že přes školou získaný odpor k učení (učitelé prominou) celý kurz odposlouchal znovu se mnou a nainstaloval si Broňou doporučené aplikace a zaregistroval se na BBC a video serverech. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Barbora Baisa

Skvělý kurz angličtiny zábavnou formou zaměřený jak na gramatické oblasti, tak zejména na fráze a slovíčka, která se hodí do každodenního života. Broňa veškerou látku srozumitelně vysvětluje na příkladech a tudíž si to člověk lépe zamapatuje. Rozhodně můžu kurz jedině doporučit!

Jan Matejka

Brona je nejlepsi ucitel anglictiny co jsem poznal. Je to neskutecne pozitivni clovek a velky profesional ve svem oboru. Jeho videa jsou inspirativni a velmi motivujici…,Jeste jednou, diky moc Brono.

Petra Walachová

Kurz je opravdu skvělý, zatím jsem nenašla na internetu nikoho, kdo by byl tak zábavný, motivující a měl tolik skvělých rad 🙂 Jsem odhodlána a jdu do toho! Díky moc!

Josef Soukup

Nejlepší kurz, který jsem na internetu absolvoval. Pokud bychom ve školství měli samé takové pedagogy, patřili bychom jednoznačně ke světové špičce.

Jitka Kloiberová

Kurz byl skvělý. Dozvěděla jsem se spoustu možností, jak a z čeho se mohu učit a dodal mi spoustu motivace ve studiu pokračovat.

Lukáš Vašíček

Jestli někdo dokáže dobře motivovat k výuce angličtiny, tak jeto právě Broňa a jeho skvělý přístup k učení obecně. Kupuji všechny jeho kurzy.

Kristýna Nováková

Skvělé! Psala jsem do různých kurzů a pořád jsem přemýšlela jak začít.. Teď nemusím čekat na odpověď z kurzů a začít hned teď. dostala jsem novou motivaci k učení.. Tak dost klábosení a jde se na to! Díky Broňo! 🙂

Marie Pincová

Kurz mi vyhovuje – obsahově, strukturou i délkou. Lektor se vyjadřuje jasně a srozumitelně, je pozitivní a povzbuzuje, což já velmi potřebuji. Dokáže nadchnout, uvěřila jsem, že se i já (věčný začátečník) mohu naučit anglicky. Děkuji!

Petra Slavíková

S Broňou je radost se učit. Celý kurz je podaný s humorem a člověk téměř nepostihne, že se i učí! Klobouk dolů! 😉

Marie Kneblová

Kurz určitě doporučuji. Po jeho shlédnutí jsem si uvědomila, že se idiomů nemusím bát nebo je ignorovat, ale naopak, že se je musím snažit používat. Že je to docela zábava. Broňo dík, moc dobrý a zajímavý kurz 🙂

Pavel Dvořák

Ahoj. Tento kurz jsem doslova hltal od začátku až do konce. Broňa vše perfektně a zábavně vysvětlil, že snad už to ani lépe nejde. Hodně jsem se naučil. Broňo smekám …… narodil jsi se s krásným s darem vzdělávat ostatní. Ještě jednou velké díky. Jsi nejlepší 🙂

Lucie Halaničová

Broňa je nejlepší angličtinář, kterého jsem kdy potkala (virutálně)! Každý učitel by se měl rozhodně inspirovat! DÍKY, DÍKY, DÍKY! 🙂

Stanislava Veselá

Moc děkuji,úžasný!! Nikdo nikde to tak dobře a současně zábavně nevysvětlil.

Tomas Urban

Super cool hlášky, který tady v UK 100% využiju 🙂 Tento kurz je jedním slovem BAMBEC.

Ludmila Lagova

Wow! Skvele a zabavne podane. Spousta noveho. J. A. Komensky by jiste chvalou nesetril, tak jako ja. 🙂 Dekuji a preji mnoho uspechu.

Jitka Zůnová

Konečně jsem přestala mít obavy z výslovnosti a vidím, že se v ní přece jen mohu zlepšovat! Děkuji.

Martin Vašut

Opravdu, moc a moc skvělý kurz. Velice se hodí k zlepšení angličtiny. Brona je velice skvělý učitel. Velice DOPORUČUJI.

Petra Podešvová

Broňa je skvělý lektor, mám jeho kurzy moc ráda. Vše dělá zábavnou formou, je radost se s ním učit. Jen tak dál!

Tadeáš Firich

Skvělý kurz, mohu jen doporučit nadšeného učitele Angličtiny Broňu. Anglické časy jsou v jeho podání zábava a konečně mi po 12 letech učení angličiny byl někdo schopen vysvětlit jak se tvoří a hlavně, kde je použít a podle čeho se rozhodnout. Broňa to zkrátka na vás celé vybalí a udělá vám v tom pořádek. Určitě si předplatím i další kurz. :))

Petra Podešvová

Perfektně připravený kurz! Jde vidět, že Broňa má s výukou angličtiny spoustu zkušeností a videa pečlivě připravuje. Opravdu povedené.