Přeskočit na obsah

Státní maturita z angličtiny? No problem! ❤️

Vše pro přípravu na státní maturitu z angličtiny na jednom místě. Procvičte si angličtinu na didaktický test i ústní zkoušku. Poradím s teorií, doporučím zdroje a budeme společně i intenzivně procvičovat. To dáte!

EDIT 2024: Didaktický test má nově 10 částí, celkem můžete získat 100 bodů a pro úspěšné složení stále stačí zvládnout 44 % otázek. Ústní část maturity si nově chystá každá škola dle svého uvážení. Některé informace ohledně ústní části zmíněné ve videích tak nemusí do detailů platit. Nicméně realita je zatím taková, že většina škol pokračuje v dříve nastaveném systému, který popisuji.

Dáme to! Videokurz na didaktický test

Ve spolupráci s Českou televizí jsem připravil sadu online lekcí, které vás provedou 9 částmi didaktického testu (nezahrnují desátou část přidanou v roce 2024).

Je to hravé, přehledné a hlavně kompletně ZDARMA.

YouTube playlist videí pro maturanty

Mrkněte na videonávody, jak

Video s didaktickým testem z 2019 obsahuje základní informace, verze z roku 2022 obsahuje vše důležité krom desáté části z roku 2024.

Ukázku desítky a všechny informace k ní najdete tady.

Pokud se vám nechce klikat, tady máte můj výběr videí z playlistu.

Jak úspěšně napsat písemnou maturitní práci z angličtiny

V tomto videu najdete to nejdůležitější, co je třeba vědět ohledně psaní eseje v angličtině. Je to lehčí, než jste si mysleli, uvidíte.

100 základních anglických otázek pro trénink porozumění a rychlého reagování

Reagovat pohotově na otázky je fuška i v češtině, natož ve stresu u zkoušky a navíc v angličtině. Pojďme se na to společně připravit, ať to před komisí vysypete z rukávu.

Maturita z angličtiny od A do Z – ústní část

Líbil se vám článek? Podělte se o něj na svých sítích!

Pusťte si angličtinu do sítí

E-book plný inspirace zdarma​​