Přeskočit na obsah
bublina
Rozcestník na cestě
k báječné angličtině
Je toho na vás moc a nevíte, kudy se vydat? Hledejte podle úrovně vaší angličtiny i oblastí, ve kterých se chcete zlepšit.

Jaká je vaše úroveň?

Zjistěte, jak na tom vaše angličtina je v bezplatném online testu a kurzu v jednom. ❤️

>> Test Your English ZDARMA <<

Naprostí začátečníci

S angličtinou na sebe zatím jen pokukujete z dálky. Vítám vás na krásném začátku a ukážu vám, že do angličtiny se můžete snadno až po uši zamilovat.

Věční začátečníci

Už jste párkrát začínali. Chápete základní slovíčka, odnesli jste si útržky gramatiky, ale stále to nějak vázne. Možná myslíte, že je to věkem nebo absencí „buněk“. Společně to překonáme.

Pokročilejší studenti

Základní gramatiku máte v malíčku, se slovní zásobou se už obstojně domluvíte. Jen plynulé rozmluvení se vázne, lovíte z paměti ty správné fráze a občas konverzace tak nějak drhne. Pojďme to rozhýbat.

Fajnšmekři

Angličtinu používáte bez větších obtíží, domluvíte se i s cizinci. Naservíruji vám pokročilé vychytávky, cool fráze a zjistíme, jestli nepoužíváte typické zažrané czenglish chyby.

V čem se potřebujete zlepšit?

Přibližně 80 % mých aktivit můžete konzumovat zdarma. Složenky platím díky online kurzům​.

Virtuální jazykovka

Desítky mnou vybraných báječných učitelů na jediném místě.  Vzdělávejte se vlastním tempem s lektorem, se kterým byste klidně zašli i na pivo a pokec.

Školení a aktivity pro firmy

Hledáte neobvyklou aktivitu na teambuilding nebo chcete posunout angličtinu svých zaměstnanců? Mrkněte, co jsem nachystal jinde a co by sedlo vám.

rozcestnik-virtualni-jazykovka-small-wp