Vánoční

Nálož angličtiny

Dárek, se kterým tu angličtinu tentokrát

KONEČNĚ OPRAVDU

zvládnete

Dárek na poslední chvíli?

Poukaz na Nálož angličtiny k vytištění.

Vánoční

Nálož angličtiny

Dárek, se kterým tu angličtinu tentokrát

KONEČNĚ OPRAVDU

zvládnete

Chcete se naučit anglicky? Věčně s angličtinou začínáte a pak se seknete?

Nálož angličtiny = 5 na sebe navazujících promakaných produktů, které chce každý (věčný) začátečník nebo mírně pokročilý

Nálož angličtiny za super cenu

Cena jednotlivých kurzů: 4.650 Kč

- 1 000 Kč SLEVA za komplet

Konečná cena: 3.650 Kč

Garance vrácení peněz

Jestli s touhle promakanou sadou základy angličtiny nezvládnete, vrátím vám bez debat a otázek peníze. Takže nemáte co ztratit.

Jsem nadšená, již jsem zkoušela jinde nabízené různé kurzy angličtiny, soubory slovíček či cvičebnice. Ale angličtina od Broni mě zcela pohltila. Krásně a příjemně zpracováno. Mám z angličtiny poprvé konečně výborný pocit. Nalož angličtiny je super a mohu jen a jen doporučit. Neváhejte a jděte do toho, stojí to za to. Je tam přesně to co každý potřebuje.

Lenka Antoňová – 15 května, 2023

Proč Nálož funguje

Protože dostanete vše, co potřebujete. A to v pořadí, které dává smysl.

  • Naučíte se tisíc nejpoužívanějších slovíček, se kterými zvládnete 80 % běžných konverzací.
  • Konečně pochopíte gramatiku. Ne, že se ji nabiflujete, ale opravdu ji začnete přirozeně používat.
  • Budete procvičovat originální a zábavnou formou. Psaní, mluvení, gramatiku, fráze i slovíčka.
  • Nálož si letos pořídilo 2 742 lidí a jen 29 usoudilo, že není pro ně a vrátil jsem jim peníze.

Co Nálož obsahuje

  • Vše, co na brona.cz studentům nabízím (na podzim 2023) a to včetně veškerých bonusů jednotlivých kurzů.
  • 5 produktů, se kterými angličtinu prostě zvládnete (nebo vám vrátím peníze).

Už mám jasno, že tohle potřebuji! ❤

Další dárky pro milovníky angličtiny

Let Your English September

Krásně barevná, lehce bláznivá a hlavně plná těch nejčastějších chyb, které v každodenní angličtině děláme. A samozřejmě včetně pochopitelného vysvětlení, díky kterému už chyby opakovat nebudete.

Rozmluvíme Česko

Malý balíček plný karet, se kterými si zahrajete až sto různých her. Báječná zábava pro páry, rodiny i jednotlivce. A hlavně zábavný způsob, jak se konečně rozmluvit anglicky. 7 různých témat do sbírky.

FAQ

Nejvíce dá (věčným) začátečníkům a mírně pokročilým. Vezmeme to totiž spolu pěkně postupně a hlavně srozumitelně, takže vystavíme kvalitní základy angličtině nebo konečně zalepíme mezery ve vědomostech.

Když objednáte pro sebe, okamžitě po zaplacení se vám vytvoří na zadaný e-mail účet a Nálož můžete hned začít studovat. 


Pokud koupíte jako dárek, po zaplacení vám na e-mail dorazí dárkový poukaz s kódem. Kód je jedinečný a po zadání v e-shopu upraví cenu Nálože na 0 Kč. 

Ano, když pořídíte Nálož jako dárek, automaticky vám na mail pošleme i dárkový poukaz. Stačí vytisknout, dát do obálky a máte jeden dárek pod stromeček nachystaný. 

Žádný problém. Napište mi a já vám pošlu peníze zpět. Ať víte, že nic neriskujete. To poslední, po čem toužím, je neštěstí způsobené mou (věřím, že skvělou) Náloží.

Pokud jste naprostí začátečníci, doporučuji odstartovat kurzem Jak na slovíčka a pokračovat Základy anglické gramatiky od A do Z. Tím si postavíte solidní základy. Pokračujte s 365 citáty a mini lekcemi angličtiny (to je dvouminutovka na každý den) a do toho zkoušejte mluvit a psát s kurzem a e-bookem Write and Speak. Ideálně se pusťte do části se všeobecnými tématy a angličtinu pro pracovní účely si nechte na později. A současně s mini lekcemi, mluvením a psaním procvičujte s BIG book of Czenglish.

Věční začátečníci a mírně pokročilí, vy se klidně vrhněte nejdříve do toho, co vás pálí nejvíce (slabá gramatika, zapomínání slovíček, bloky s mluvením či psaním, nedokonalá výslovnost – na tu si naladíte ucho při poslouchání odpovědí v kurzech Write and Speak) a ve volných chvílích si zopákněte i to, kde se cítíte silní. Plus procvičujte, procvičujte, procvičujte.