Přeskočit na obsah
bublina
Pro učitele
Inspirace na hry a nové aktivity do vašich hodin angličtiny.

Broňův newsletter pro učitele

Odebírejte pravidelně nepravidelný e-mail s odzkoušenými tipy na zpestření výuky. Newsletter chystám speciálně pro učitele (především druhých stupňů a středních škol) a čekají v něm na vás informace a materiály, které v mém newsletteru pro veřejnost nenajdete.

Super Speaking Set

Rozjeďte v hodinách angličtiny takovou show, že studenti přestanou šilhat po mobilech!

  • 350 unikátních her,
  • 1 300 kartiček
  • a online generátor pro využití setu při online výuce.
 

To jsou hlavní lákadla na hodiny a hodiny přeleštění zajetých kolejí výuky angličtiny. Set dostanete online, takže stačí jeden pro celý kabinet a když studenti dají kartičkám co proto, jednoduše jim vytisknete nové.

Lektorské centrum

Dělíme se o prověřené know-how. S parťáky z Virtuální jazykovky pomáháme lektorům stát se superhrdiny výuky.

Potkejme se online i naživo

Jsem blázen do učení! Jestli jste stejná krevní skupina, potkejme se, ať už prostřednictvím obrazovky nebo face to face na přednášce, workshopu či konferenci.

Propojuji báječné učitele a fantastické studenty

Založil jsem a vedu Virtuální jazykovku. Přidejte se k desítkám učitelů napříč ČR a SR a tvořte s námi komunitu nadšených lektorů. Zakládáme si na skvělých službách a odpovídajícím finančním ohodnocení.

Online i offline bezplatné kvízy

Každý měsíc přidávám jeden test anglické gramatiky, frází nebo slovní zásoby. Spustíte ho online na chytrou tabuli nebo vytisknete přiložené pdf. Ke každému kvízu je i video s vysvětlením správných odpovědí.