reference

Kateřina Diasovástudentka hotelové školy

Broňu jsem vyhledala kvůli přípravě k maturitě. Broňa je skvělý učitel s naprosto optimistickým přístupem k výuce. Během necelého roku jsem díky němu dokázala obrovských pokroků… Přišla jsem k němu se strachem mluvit s kýmkoliv anglicky, se zlomeným sebevědomím ohledně mé angličtiny. Nedokázala jsme správně složit ani větu. Broňa mě naučil né jen jak se angličtinu učit, ale naučil mě angličtinu milovat. Odcházím od něj s dalšími vysokými cíli a jedničkou z maturity 🙂 Děkuji Broňovi za splnění mého snu 🙂

Eva Bártovástudentka gymnázia

Bronislav Sobotka zvládl téměř nemožné. Vybudoval u mě kladný vztah k angličtině a to se jen tak někomu nepovedlo:) Dosud nejlepší učitel angličtiny a že jsem jich měla dost:) Veselý, pozitivní a neuvěřitelně energický, stejně jako jeho hodiny, plné her a různých zlepšováků, aby se bavili úplně všichni. Každá hodina je originál a výukové metody jsou nápadité. Díky Broňovi je angličtina zajímavá a moc dobře se poslouchá. Dokáže zaujmout a vysvětlí i na první pohled nevysvětlitelné. Hodiny končí tak, že se každý těší na tu další:)

Marie Kneblováúčetní

Měla jsem to štěstí chodit na vyučování angličtiny k Broňovi Sobotkovi. Byl to učitel velmi poctivý, vždy připravený, a proto jeho hodiny byly pokaždé vyplněny intenzivní výukou. Podařila se mu jedna věc, za kterou jsem mu nesmírně vděčná – svým profesionálním i lidským přístupem probudil ve mě velkou lásku k angličtině, čemuž bych nikdy nevěřila.

Jan Moudrýprofesionalní voják

V rámci přípravy na zkoušku z obchodní agličtiny při studiu VŠ jsem absolvoval doučování s několika angličtináři a navštívil i školu cizích jazyků. Jeden s agličtinářů byl i Broňa. A právě s ním jsem udělal největší pokrok. Celá hodina byla obohacena nadšením ba až fanatismem intruktora do angličtiny a jen vyjimečně padlo slovo v jiném jazyce nežli právě v tom probíraném. Výuka, nebo spíše konzultace, neměla hluchého místa a nedostal jsem prostoru pro odpočinek. Stále jsem musel vnímat a komunikovat. Po mých zkušenostech ze studia angličtiny je právě toto ta správná cesta, jak být lepší a lepší. Překoná jej snad jen dlouhodobý pobyt v anglicky mluvící zemi bez česky mluvích přátel. Mohu jen doporučit.

Alice Šestákovástudentka gymnázia

Měla jsem to štěstí, že jsem se s Broňou setkala jak ve vyučovacích hodinách na gymplu, tak i při doučování a musím říct, že jeho hodiny pro mě byly obrovským přínosem. Na angličtinu s ním, jsem se vždycky těšila a hodina uběhla jako nic. Před tím, než mě Broňa začal doučovat, byla jsem přesvědčená, že maturita z angličtiny u mě není možná. A dnes po jeho hodinách ? Jsem po úspěšné maturitě z angličtiny a dokonce mě angličtina začala i bavit. Broňa je báječný učitel.

Eliška Karáskoválaboratorní asistentka

Jelikož je o „Broňovu angličtinu“ velký zájem, musela jsem si na místo v jeho diáři počkat a vyplatilo se Dnes s odstupem času můžu upřímně říct, že to byl Broňa, kdo nastartoval moji angličtinu tím správným směrem, jakým jsem si představovala a to hlavně „nebát se mluvit (i s chybami)“. Procvičovali jsme gramatiku, slovní zásobu a hlavně spontánní komunikaci, která byla pro mě prioritní a která je tolik potřebná k tomu, aby se člověk domluvil kdekoli a kdykoli..Jsem za to moc vděčná!!! Velké díky!

Petr Veselýstudent historie

Broňu jsem poznal jako učitele angličtiny na gymnáziu a hodiny s ním pro mě byly opravdu zlomové. Můj do té doby spíše pasivní zájem o anglický jazyk se rázem změnil v koníček, který přetrvává dodnes. Výuka hrou bez jakéhokoliv násilí nebo stresu, vždy vřelý optimistický přístup i Broňovi obrovské znalosti pro mě byly velice inspirující a motivovaly mě k dalšímu i samostatnému vzdělávání. Z každé Broňovi hodiny jsem si odnesl něco nového a ať už to byla nová fráze, gramatika či rada na samostatné studium, vše mi pomohlo k neustálému zlepšování mých jazykových schopností a prohlubování záliby v anglickém jazyce. Mohu jen doporučit!!!

Veronika Dočkalovástudentka gymnázia

Pokud chcete umět dobře anglicky, ale angličtinu nenávidíte, pak jsou hodiny s Broňou skvělou volbou. Nejenže se naučíte angličtinu (ani nebudete vědět jak), ale budete ji mít rádi a z každé hodiny budete odcházete velmi pozitivně naladěni!

Zuzana Palátovástudentka Filozofické fakulty v Brně – Anglický jazyk a literatura

Za Broňou jsem začala chodit kvůli přípravě na ústní zkoušku z angličtiny (podobnou jako CAE). Hodiny mě bavily a potěšilo mě, že jsme se nejednou bavili i o tématech na zamyšlení nebo o něčem kontroverzním. Na zkoušku mě připravil perfektně, včetně různých triků a tipů, jak získat body navíc. Hodiny probíhají v příjemném prostředí a Broňa je pořád neuvěřitelně pozitivní a hlavně schopný učitel, který ví, jak učit zábavně.

Markéta Kosováúčetní

S hodinami jsem byla velmi spokojená. Vyučující byl vždy perfektně připraven. Snažil se vysvětlit mi látku, tak abych ji pochopila. Líbilo se mi, že používal četbu, poslech i konverzaci. Snažil se přizpůsobit hodinu mé odbornosti a poskytnout mi v ní slovní zásobu. Díky jeho přípravě se mi podařilo během necelého roku doučit na zkoušku na MU ESF na úrovni B2 SERR.

Petr Kuběnskýeditor

S výukou angličtiny jsem byl moc spokojený. Broňa / Pan Sobotka má se studenty velkou trpělivost a vzácný dar udržovat své žáky v nadšení i přesto, že nejsou dvakrát jazykově nadaní. Nikdy se mi nestalo, že by mi nějaký dotaz nezodpověděl, i kdyby to pro něj znamenalo, že bude muset doma informace pracně dohledávat. Toho si moc cením. Výuka má vysokou úroveň, probíhá v pohodovém duchu partnerského rozhovoru a je vždy zaměřená na to, co ten který student od hodin očekává.

Štěpánka Poučovástudentka gymnazia

Broňa: angličtina s nim je zábavna a hravá. Jeho hodiny jsou zaměřeny na konverzaci. Jeho výslovnost je velice dobře srozumitelná. Dokáže správně anglicky naladit a motivovat i naprosto nenaladěné a nemotivované lidi. Jednoznačně nejlepší učitel.

Lucie Škodovástudentka biologie

Broňa ovládá perfektně nejen anglický jazyk, ale i umění naučit ho ty ostatní a to zábavnou a zážitkovou formou. Jeho hodiny vedou nejen ke zlepšení komunikace (protože on své žáky mlčet nenechá), rozšíření slovní zásoby, ale také k prohloubení znalostí anglické gramatiky. Hodiny jsou připravené a propracované, zábavné a s příjemnou atmosférou. Co je důležité, učit ostatní ho opravdu baví, což se projevuje i v jeho hodinách. Jeho učení je efektivní a pomohlo mi překonat nesnáze, které jsem na počátku s angličtinou měla a také získat oblibu v tomto jazyce.

Hana Větrovcovástudentka biologie

No a jak bych zhodnotila doučování aj? Musím říct, že jsi výborný učitel. Nikdy mě žádný jazyk nebavil, ve kterém se hodně mluvilo,ale díky tobě mě angličtina docela chytla i to, že lze obohatit slovní zásobou z knih v originále. Za což ti nesmírně děkuji, jendíky tobě jsem to zjistila. Vzhledem k tomu, že jsem k tobě chodila cca 4 měsíce, tak si myslím, že jsi mě toho naučil docela dost, tak, že jsem zvládla zkoušku z aj. Hodiny s tebou rychle utíkaly a nudné rozhodně nebyly. Hodně mi pomohlo, že jsem si gramatiku přečetla s tebou sama, ale zároveň jsi mi ji ještě vysvětlil. Jsi sympatický učitel a myslím si, že taky záleželo na tom, že tě to samo o sobě baví. Nevím, co ještě dodat. Žádné zápory nevím.

Blanka Rulfovástudentka lékařské fakulty

S angličtinou vedu osobní boj už kolik let a stále ne a ne si ji podmanit. Uznávám, základem je píle a neustálé učení a procvičování. Bohužel, až takové sebezapření a silnou vůli, abych to zvládla sama, nemám, a právě od toho tu byl Broňa, který byl na každé naše setkání skvěle připraven, ochoten hodinu přizpůsobit mým požadavkům, cvičení vždy byla zajímavá a jeho mnemotechnické pomůcky pochopitelné a snadno zapamatovatelné, čímž mi pomohl ujasnit si spoustu pro mě nezapamatovatelných a nepochopitelných věcí. Čeho si ale cením úplně nejvíc, je jeho ochota pomoct a vždy veselé a optimistické naladění, díky čemuž jsem pokaždé odcházela z angličtiny skvěle naladěná. S Broňou zkrátka angličtina nikdy nevypadala tak pochmurně a složitě, jak se mi jevila kdysi. Díky, Broňo! :o)

Štěpánka Mozorovárehabilitační pracovnice

Osobni individualni pristup, velka podpora (clovek se neciti trapne, kdyz neco nevi nebo se splete), uceni hrou, zabavnou formou, site na miru vasim pozadavkum, potrebam ci zajmum. PritJede se naplno po celou dobu, kterou si platite. Humor nechybi. Muzu vrele doporucit 🙂

Eliška Klímovástudentka environmentálních studií a historie

Broňova učitelského umu jsem využila v rámci přípravy na zkoušku CAE. Všechny hodiny byly přizpůsobeny tomu co jsem aktuálně potřebovala ujasnit či procvičit a skvěle doplnily přípravu v jazykovce. Zkoušku jsem úspěšně složila a ještě více se pro angličtinu nadchla. Jediné, co bych Broňovi vytkla je to, že jeho hodiny vždycky příliš rychle utečou a člověku nezbude, než se těšit na příště.

Nicol Přečkovástudentka gymnázia

Broňa je velmi dobrým učitelem angličtiny (řekla bych jedním z nejlepších) a to hlavně proto, že vás svým výkladem „neunudí k smrti“ ( jakožto většina učitelů dělá 😀 ). Celou výuku vede velmi zábavnou a naučnou formou např.: různými hrami, písničkami (jedna z nejlepších je „I like English“ 😀 ) nebo vtipnými prezentacemi, nahrávkami a video ukázkami. Samozřejmě nikdo není dokonalý, ale já jsem zatím žádné chyby v jeho vedení hodin a celkovém chování ke studentům nenašla…..Musím podotknout, že jsem měla už několik učitelů/učitelek angličtiny a někteří byli sice vtipní, ale z těch hodin sem si toho moc neodnesla. Ti ostatní byli zase nudní a naučili mě tak maximálně spát v hodině na lavici, nebo prostě dělat něco jiného než je poslouchat. Broňa mě toho naučil o 100% víc než všichni ostatní dohromady a to už je co říct XD ……Takže pokud se potřebujete naučit anglicky, do toho a zapište se k Broňovi, myslím si, že vás nezklame ! 😀 😀

Petra Prokopovástudentka práva

Doučování u Broni si nemůžu vynachválit. Jednak proto, že mi vyhovuje jeho přístup k učení a jednak pro jeho schopnost učinit hodinu zajímavou. Dá se s ním domluvit přesně na tom, co by člověk potřeboval procvičit nebo doučit. Občas zadá i domácí úkol:) Každopádně jsem se na jeho hodiny vždy těšila, protože se rozhodně nejedná o nudné doučování, z kterého si nic neodnesete.

Šárka Jursovástudentka gymnázia

Typický učitel – osoba s přísným pohledem za brýlemi, křičící na vás mávajíce rukama nohama kolem sebe.. Tak to je ÚPLNÝ OPAK Broni 🙂 Tedy, z části. Broňa také nosí brýle… Je až neuvěřitelné, jaký je Broňa optimista. Věčně usměvavý, člověk by ani neřekl, že ho někdy může něco naštvat. No, spíše na něm člověk nikdy nepozná, že ho něco štve. Roznáší kolem sebe skvělou atmosféru. A to všechno se i odráží ve způsobech a výsledcích jeho učení. Učení hrou, s pohodovou atmosférou, žádné stresování.

Tomáš Stinglnovinář a cestovatel

Broňa je živoucím důkazem toho, že když se něco dělá s obrovským nadšením a nasazením, přináší to velký užitek i radost člověku samému i druhým.

Stavros Pozidisstudent gymnázia

Nejlepší učitel jazyků kterého jsem kdy měl. Vaše zapálení pro angličtinu by mělo být příkladem pro všechny. Za 13 let studia jsem si nejvíce odnesl právě z Vašich hodin. Děkuji a jen takdál 🙂

Ondřej Horynastudent gymnázia

Vždycky jsem měl angličtinu rád, ale díky Broňovi jsem si ji zamiloval :). Když učí, tak z něj čiší optimismus a jde vidět, že chce předat své vědomosti dál. Kdyby byl každý učitel jako on, tak máme dokonalé školství :). Také díky němu jsem si vybral, co chci jít studovat a jaký chci mít přístup k lidem :).

Jakub Naništastudent gymnázia

Měl jsem to převelíké štěstí, že jsem mohl Broňu potkat na mé milované škole, a to rovnou jako třídního učitele. Už první dny mě dokázal povzbudit a nabít pozitivní energíí, určitě jako zbytek třídy. A to trvá doteď. Úmí člověka namotivovat na samovolné učení, až tak že člověk se hodiny těší a z hodin odchází dobře naladěn. A to bez vyjímky.

Miroslava Kiliánovástudentka VŠ

Myslím, že pokud se chce člověk naučit jazyk, tak musí mít dobrého učitele, který umí zaujmout i naučit. Brona byl jeden z těch nejlepších učitelů, jaký si student může přát. Vše vysvětloval srozumitelně, jeho hodiny byly zábavné. Výuka s ním ve stylu „škola hrou“ byla oproti ostatním hodinám dost neotřelá ale zábavná. Člověk se nemusel bát zeptat se,když nerozuměl, protože Brona vždy trpělivě odpovídal.

Marwan Sajedstudent VŠ

S Bronou jsem mel nejlepsi hodiny anglictiny, vybudoval u me skvely zaklad anglictiny a naucil me jak anglictinu mit rad. Do hodin jsem chodil velmi rad, mel vzdycky nove napady jak zlepsit nasi anglictinu, krome skvelou gramatiku kterou nas naucil, vzdycky jsme se komunikovali mezi sebou, hrali hry a nebo jsme delali spolecna prace, ktera nas naucila velke mnozstvi novych slov. Navic je velmi optimisticky clovek, proste he is AWESOME! Thank you Brona for being my English teacher.

Klára Ticháčkovástudentka VŠ

Myslím, že vaše výuka je nejlepší výuk z angličtiny, co jsem měla:) bylo to zábavné, poučné, a hlavně ne nudné a příprava na maturitu taky super aspoň jsme se trošku naučili mluvit a nejlepší jsou vaše nápady s videy 🙂

Denisa Pokornástudentka VŠ

Angličtinu se učím již 13.rokem a za tu dobu jsem se ještě nesetkala s žádným učitelem, který by tolik miloval angličtinu jako Broňa. Obdivovala jsem s jakou energií Broňa přichází do každé hodiny a hlavně s jakou radostí, což se moc u ostatních učitelů nevidí.Forma výuky byla tedy akční, zábavná a plno věcí jsem si zapamatovala přímo z hodiny. Díky Broňovy zapálenosti do angličtiny jsem si tento jazyk ještě více oblíbila a samotné jeho učení mě bavilo. Škoda, že se na školách takových to učitelů jako je Broňa, neobjevuje více.

Karolína Jandovástudentka gymnázia

Broňa učí po svém, a to je právě skvělé. Na jeho hodiny se těšíte. Chová se k vám jako k rovným a nemá takovou tu učitelskou chuť se nad žáky povyšovat, čehož jsme si všichni cenili. Angličtinu podává jinou formou, ale určitě ne nudnou. S ním se nebojíte konverzovat, a když se člověk nestydí, pokroky jsou velké. Je to zkrátka sympatický člověk milující angličtinu a svoji práci. S čistým svědomím ho doporučuji, protože kvalitních učitelů AJ mnoho není.

Veronika Tomkovástudentka VŠ

Broňa přišel na naše gymnázium, když jsem chodila do 3. ročníku. Za dva roky, co mě učil, mě přesvědčil o tom, že angličtinu se člověk nemusí za každou cenu nabiflovat. Učil nás pomocí různých her a aktivit. Vždy měl optimistický přístup, a to i u žáků, kteří měli s angličtinou problémy. Dokázal u nich probudit zájem a snahu. Nezapomínal je chválit i za menší, přesto zdárné pokroky. Což je velmi důležité a mnoho učitelů si to neuvědomuje. Vždy byl ochotný nabídnout pomocnou ruku. Do této chvíle jsem nepoznala učitele, který by byl pro svou práci tak nadšený a věnoval se jí celým svým srdcem.

Petra Dvořákovástudentka gymnázia

Broňa is the best teacher I have ever had because he is fair, he helps, uses good examples from real life, has great ideas, smart poit of view, wants to change the old way of teaching.

Lenka Kleinovástudentka VŠ

S výukou angličtiny Bronislava Sobotky na gymnáziu jsem byla spokojená, hodiny byly akční, komunikace s panem Bronislavem Sobotkou byla příjemná, nekomplikovaná. Za nejvýznamnější plus bych hodnotila téměř dokonalou přípravu k maturitě, vstřícnost pana Bronislava Sobotky.

Mnoho další referencí naleznete také na Facebooku

[:en]

Kateřina Diasovástudentka hotelové školy

Broňu jsem vyhledala kvůli přípravě k maturitě. Broňa je skvělý učitel s naprosto optimistickým přístupem k výuce. Během necelého roku jsem díky němu dokázala obrovských pokroků… Přišla jsem k němu se strachem mluvit s kýmkoliv anglicky, se zlomeným sebevědomím ohledně mé angličtiny. Nedokázala jsme správně složit ani větu. Broňa mě naučil né jen jak se angličtinu učit, ale naučil mě angličtinu milovat. Odcházím od něj s dalšími vysokými cíli a jedničkou z maturity 🙂 Děkuji Broňovi za splnění mého snu 🙂

Eva Bártovástudentka gymnázia

Bronislav Sobotka zvládl téměř nemožné. Vybudoval u mě kladný vztah k angličtině a to se jen tak někomu nepovedlo:) Dosud nejlepší učitel angličtiny a že jsem jich měla dost:) Veselý, pozitivní a neuvěřitelně energický, stejně jako jeho hodiny, plné her a různých zlepšováků, aby se bavili úplně všichni. Každá hodina je originál a výukové metody jsou nápadité. Díky Broňovi je angličtina zajímavá a moc dobře se poslouchá. Dokáže zaujmout a vysvětlí i na první pohled nevysvětlitelné. Hodiny končí tak, že se každý těší na tu další:)

Marie Kneblováúčetní

Měla jsem to štěstí chodit na vyučování angličtiny k Broňovi Sobotkovi. Byl to učitel velmi poctivý, vždy připravený, a proto jeho hodiny byly pokaždé vyplněny intenzivní výukou. Podařila se mu jedna věc, za kterou jsem mu nesmírně vděčná – svým profesionálním i lidským přístupem probudil ve mě velkou lásku k angličtině, čemuž bych nikdy nevěřila.

Jan Moudrýprofesionalní voják

V rámci přípravy na zkoušku z obchodní agličtiny při studiu VŠ jsem absolvoval doučování s několika angličtináři a navštívil i školu cizích jazyků. Jeden s agličtinářů byl i Broňa. A právě s ním jsem udělal největší pokrok. Celá hodina byla obohacena nadšením ba až fanatismem intruktora do angličtiny a jen vyjimečně padlo slovo v jiném jazyce nežli právě v tom probíraném. Výuka, nebo spíše konzultace, neměla hluchého místa a nedostal jsem prostoru pro odpočinek. Stále jsem musel vnímat a komunikovat. Po mých zkušenostech ze studia angličtiny je právě toto ta správná cesta, jak být lepší a lepší. Překoná jej snad jen dlouhodobý pobyt v anglicky mluvící zemi bez česky mluvích přátel. Mohu jen doporučit.

Alice Šestákovástudentka gymnázia

Měla jsem to štěstí, že jsem se s Broňou setkala jak ve vyučovacích hodinách na gymplu, tak i při doučování a musím říct, že jeho hodiny pro mě byly obrovským přínosem. Na angličtinu s ním, jsem se vždycky těšila a hodina uběhla jako nic. Před tím, než mě Broňa začal doučovat, byla jsem přesvědčená, že maturita z angličtiny u mě není možná. A dnes po jeho hodinách ? Jsem po úspěšné maturitě z angličtiny a dokonce mě angličtina začala i bavit. Broňa je báječný učitel.

Eliška Karáskoválaboratorní asistentka

Jelikož je o „Broňovu angličtinu“ velký zájem, musela jsem si na místo v jeho diáři počkat a vyplatilo se Dnes s odstupem času můžu upřímně říct, že to byl Broňa, kdo nastartoval moji angličtinu tím správným směrem, jakým jsem si představovala a to hlavně „nebát se mluvit (i s chybami)“. Procvičovali jsme gramatiku, slovní zásobu a hlavně spontánní komunikaci, která byla pro mě prioritní a která je tolik potřebná k tomu, aby se člověk domluvil kdekoli a kdykoli..Jsem za to moc vděčná!!! Velké díky!

Petr Veselýstudent historie

Broňu jsem poznal jako učitele angličtiny na gymnáziu a hodiny s ním pro mě byly opravdu zlomové. Můj do té doby spíše pasivní zájem o anglický jazyk se rázem změnil v koníček, který přetrvává dodnes. Výuka hrou bez jakéhokoliv násilí nebo stresu, vždy vřelý optimistický přístup i Broňovi obrovské znalosti pro mě byly velice inspirující a motivovaly mě k dalšímu i samostatnému vzdělávání. Z každé Broňovi hodiny jsem si odnesl něco nového a ať už to byla nová fráze, gramatika či rada na samostatné studium, vše mi pomohlo k neustálému zlepšování mých jazykových schopností a prohlubování záliby v anglickém jazyce. Mohu jen doporučit!!!

Veronika Dočkalovástudentka gymnázia

Pokud chcete umět dobře anglicky, ale angličtinu nenávidíte, pak jsou hodiny s Broňou skvělou volbou. Nejenže se naučíte angličtinu (ani nebudete vědět jak), ale budete ji mít rádi a z každé hodiny budete odcházete velmi pozitivně naladěni!

Zuzana Palátovástudentka Filozofické fakulty v Brně – Anglický jazyk a literatura

Za Broňou jsem začala chodit kvůli přípravě na ústní zkoušku z angličtiny (podobnou jako CAE). Hodiny mě bavily a potěšilo mě, že jsme se nejednou bavili i o tématech na zamyšlení nebo o něčem kontroverzním. Na zkoušku mě připravil perfektně, včetně různých triků a tipů, jak získat body navíc. Hodiny probíhají v příjemném prostředí a Broňa je pořád neuvěřitelně pozitivní a hlavně schopný učitel, který ví, jak učit zábavně.

Markéta Kosováúčetní

S hodinami jsem byla velmi spokojená. Vyučující byl vždy perfektně připraven. Snažil se vysvětlit mi látku, tak abych ji pochopila. Líbilo se mi, že používal četbu, poslech i konverzaci. Snažil se přizpůsobit hodinu mé odbornosti a poskytnout mi v ní slovní zásobu. Díky jeho přípravě se mi podařilo během necelého roku doučit na zkoušku na MU ESF na úrovni B2 SERR.

Petr Kuběnskýeditor

S výukou angličtiny jsem byl moc spokojený. Broňa / Pan Sobotka má se studenty velkou trpělivost a vzácný dar udržovat své žáky v nadšení i přesto, že nejsou dvakrát jazykově nadaní. Nikdy se mi nestalo, že by mi nějaký dotaz nezodpověděl, i kdyby to pro něj znamenalo, že bude muset doma informace pracně dohledávat. Toho si moc cením. Výuka má vysokou úroveň, probíhá v pohodovém duchu partnerského rozhovoru a je vždy zaměřená na to, co ten který student od hodin očekává.

Štěpánka Poučovástudentka gymnazia

Broňa: angličtina s nim je zábavna a hravá. Jeho hodiny jsou zaměřeny na konverzaci. Jeho výslovnost je velice dobře srozumitelná. Dokáže správně anglicky naladit a motivovat i naprosto nenaladěné a nemotivované lidi. Jednoznačně nejlepší učitel.

Lucie Škodovástudentka biologie

Broňa ovládá perfektně nejen anglický jazyk, ale i umění naučit ho ty ostatní a to zábavnou a zážitkovou formou. Jeho hodiny vedou nejen ke zlepšení komunikace (protože on své žáky mlčet nenechá), rozšíření slovní zásoby, ale také k prohloubení znalostí anglické gramatiky. Hodiny jsou připravené a propracované, zábavné a s příjemnou atmosférou. Co je důležité, učit ostatní ho opravdu baví, což se projevuje i v jeho hodinách. Jeho učení je efektivní a pomohlo mi překonat nesnáze, které jsem na počátku s angličtinou měla a také získat oblibu v tomto jazyce.

Hana Větrovcovástudentka biologie

No a jak bych zhodnotila doučování aj? Musím říct, že jsi výborný učitel. Nikdy mě žádný jazyk nebavil, ve kterém se hodně mluvilo,ale díky tobě mě angličtina docela chytla i to, že lze obohatit slovní zásobou z knih v originále. Za což ti nesmírně děkuji, jendíky tobě jsem to zjistila. Vzhledem k tomu, že jsem k tobě chodila cca 4 měsíce, tak si myslím, že jsi mě toho naučil docela dost, tak, že jsem zvládla zkoušku z aj. Hodiny s tebou rychle utíkaly a nudné rozhodně nebyly. Hodně mi pomohlo, že jsem si gramatiku přečetla s tebou sama, ale zároveň jsi mi ji ještě vysvětlil. Jsi sympatický učitel a myslím si, že taky záleželo na tom, že tě to samo o sobě baví. Nevím, co ještě dodat. Žádné zápory nevím.

Blanka Rulfovástudentka lékařské fakulty

S angličtinou vedu osobní boj už kolik let a stále ne a ne si ji podmanit. Uznávám, základem je píle a neustálé učení a procvičování. Bohužel, až takové sebezapření a silnou vůli, abych to zvládla sama, nemám, a právě od toho tu byl Broňa, který byl na každé naše setkání skvěle připraven, ochoten hodinu přizpůsobit mým požadavkům, cvičení vždy byla zajímavá a jeho mnemotechnické pomůcky pochopitelné a snadno zapamatovatelné, čímž mi pomohl ujasnit si spoustu pro mě nezapamatovatelných a nepochopitelných věcí. Čeho si ale cením úplně nejvíc, je jeho ochota pomoct a vždy veselé a optimistické naladění, díky čemuž jsem pokaždé odcházela z angličtiny skvěle naladěná. S Broňou zkrátka angličtina nikdy nevypadala tak pochmurně a složitě, jak se mi jevila kdysi. Díky, Broňo! :o)

Štěpánka Mozorovárehabilitační pracovnice

Osobni individualni pristup, velka podpora (clovek se neciti trapne, kdyz neco nevi nebo se splete), uceni hrou, zabavnou formou, site na miru vasim pozadavkum, potrebam ci zajmum. PritJede se naplno po celou dobu, kterou si platite. Humor nechybi. Muzu vrele doporucit 🙂

Eliška Klímovástudentka environmentálních studií a historie

Broňova učitelského umu jsem využila v rámci přípravy na zkoušku CAE. Všechny hodiny byly přizpůsobeny tomu co jsem aktuálně potřebovala ujasnit či procvičit a skvěle doplnily přípravu v jazykovce. Zkoušku jsem úspěšně složila a ještě více se pro angličtinu nadchla. Jediné, co bych Broňovi vytkla je to, že jeho hodiny vždycky příliš rychle utečou a člověku nezbude, než se těšit na příště.

Nicol Přečkovástudentka gymnázia

Broňa je velmi dobrým učitelem angličtiny (řekla bych jedním z nejlepších) a to hlavně proto, že vás svým výkladem „neunudí k smrti“ ( jakožto většina učitelů dělá 😀 ). Celou výuku vede velmi zábavnou a naučnou formou např.: různými hrami, písničkami (jedna z nejlepších je „I like English“ 😀 ) nebo vtipnými prezentacemi, nahrávkami a video ukázkami. Samozřejmě nikdo není dokonalý, ale já jsem zatím žádné chyby v jeho vedení hodin a celkovém chování ke studentům nenašla…..Musím podotknout, že jsem měla už několik učitelů/učitelek angličtiny a někteří byli sice vtipní, ale z těch hodin sem si toho moc neodnesla. Ti ostatní byli zase nudní a naučili mě tak maximálně spát v hodině na lavici, nebo prostě dělat něco jiného než je poslouchat. Broňa mě toho naučil o 100% víc než všichni ostatní dohromady a to už je co říct XD ……Takže pokud se potřebujete naučit anglicky, do toho a zapište se k Broňovi, myslím si, že vás nezklame ! 😀 😀

Petra Prokopovástudentka práva

Doučování u Broni si nemůžu vynachválit. Jednak proto, že mi vyhovuje jeho přístup k učení a jednak pro jeho schopnost učinit hodinu zajímavou. Dá se s ním domluvit přesně na tom, co by člověk potřeboval procvičit nebo doučit. Občas zadá i domácí úkol:) Každopádně jsem se na jeho hodiny vždy těšila, protože se rozhodně nejedná o nudné doučování, z kterého si nic neodnesete.

Šárka Jursovástudentka gymnázia

Typický učitel – osoba s přísným pohledem za brýlemi, křičící na vás mávajíce rukama nohama kolem sebe.. Tak to je ÚPLNÝ OPAK Broni 🙂 Tedy, z části. Broňa také nosí brýle… Je až neuvěřitelné, jaký je Broňa optimista. Věčně usměvavý, člověk by ani neřekl, že ho někdy může něco naštvat. No, spíše na něm člověk nikdy nepozná, že ho něco štve. Roznáší kolem sebe skvělou atmosféru. A to všechno se i odráží ve způsobech a výsledcích jeho učení. Učení hrou, s pohodovou atmosférou, žádné stresování.

Tomáš Stinglnovinář a cestovatel

Broňa je živoucím důkazem toho, že když se něco dělá s obrovským nadšením a nasazením, přináší to velký užitek i radost člověku samému i druhým.

Stavros Pozidisstudent gymnázia

Nejlepší učitel jazyků kterého jsem kdy měl. Vaše zapálení pro angličtinu by mělo být příkladem pro všechny. Za 13 let studia jsem si nejvíce odnesl právě z Vašich hodin. Děkuji a jen takdál 🙂

Ondřej Horynastudent gymnázia

Vždycky jsem měl angličtinu rád, ale díky Broňovi jsem si ji zamiloval :). Když učí, tak z něj čiší optimismus a jde vidět, že chce předat své vědomosti dál. Kdyby byl každý učitel jako on, tak máme dokonalé školství :). Také díky němu jsem si vybral, co chci jít studovat a jaký chci mít přístup k lidem :).

Jakub Naništastudent gymnázia

Měl jsem to převelíké štěstí, že jsem mohl Broňu potkat na mé milované škole, a to rovnou jako třídního učitele. Už první dny mě dokázal povzbudit a nabít pozitivní energíí, určitě jako zbytek třídy. A to trvá doteď. Úmí člověka namotivovat na samovolné učení, až tak že člověk se hodiny těší a z hodin odchází dobře naladěn. A to bez vyjímky.

Miroslava Kiliánovástudentka VŠ

Myslím, že pokud se chce člověk naučit jazyk, tak musí mít dobrého učitele, který umí zaujmout i naučit. Brona byl jeden z těch nejlepších učitelů, jaký si student může přát. Vše vysvětloval srozumitelně, jeho hodiny byly zábavné. Výuka s ním ve stylu „škola hrou“ byla oproti ostatním hodinám dost neotřelá ale zábavná. Člověk se nemusel bát zeptat se,když nerozuměl, protože Brona vždy trpělivě odpovídal.

Marwan Sajedstudent VŠ

S Bronou jsem mel nejlepsi hodiny anglictiny, vybudoval u me skvely zaklad anglictiny a naucil me jak anglictinu mit rad. Do hodin jsem chodil velmi rad, mel vzdycky nove napady jak zlepsit nasi anglictinu, krome skvelou gramatiku kterou nas naucil, vzdycky jsme se komunikovali mezi sebou, hrali hry a nebo jsme delali spolecna prace, ktera nas naucila velke mnozstvi novych slov. Navic je velmi optimisticky clovek, proste he is AWESOME! Thank you Brona for being my English teacher.

Klára Ticháčkovástudentka VŠ

Myslím, že vaše výuka je nejlepší výuk z angličtiny, co jsem měla:) bylo to zábavné, poučné, a hlavně ne nudné a příprava na maturitu taky super aspoň jsme se trošku naučili mluvit a nejlepší jsou vaše nápady s videy 🙂

Denisa Pokornástudentka VŠ

Angličtinu se učím již 13.rokem a za tu dobu jsem se ještě nesetkala s žádným učitelem, který by tolik miloval angličtinu jako Broňa. Obdivovala jsem s jakou energií Broňa přichází do každé hodiny a hlavně s jakou radostí, což se moc u ostatních učitelů nevidí.Forma výuky byla tedy akční, zábavná a plno věcí jsem si zapamatovala přímo z hodiny. Díky Broňovy zapálenosti do angličtiny jsem si tento jazyk ještě více oblíbila a samotné jeho učení mě bavilo. Škoda, že se na školách takových to učitelů jako je Broňa, neobjevuje více.

Karolína Jandovástudentka gymnázia

Broňa učí po svém, a to je právě skvělé. Na jeho hodiny se těšíte. Chová se k vám jako k rovným a nemá takovou tu učitelskou chuť se nad žáky povyšovat, čehož jsme si všichni cenili. Angličtinu podává jinou formou, ale určitě ne nudnou. S ním se nebojíte konverzovat, a když se člověk nestydí, pokroky jsou velké. Je to zkrátka sympatický člověk milující angličtinu a svoji práci. S čistým svědomím ho doporučuji, protože kvalitních učitelů AJ mnoho není.

Veronika Tomkovástudentka VŠ

Broňa přišel na naše gymnázium, když jsem chodila do 3. ročníku. Za dva roky, co mě učil, mě přesvědčil o tom, že angličtinu se člověk nemusí za každou cenu nabiflovat. Učil nás pomocí různých her a aktivit. Vždy měl optimistický přístup, a to i u žáků, kteří měli s angličtinou problémy. Dokázal u nich probudit zájem a snahu. Nezapomínal je chválit i za menší, přesto zdárné pokroky. Což je velmi důležité a mnoho učitelů si to neuvědomuje. Vždy byl ochotný nabídnout pomocnou ruku. Do této chvíle jsem nepoznala učitele, který by byl pro svou práci tak nadšený a věnoval se jí celým svým srdcem.

Petra Dvořákovástudentka gymnázia

Broňa is the best teacher I have ever had because he is fair, he helps, uses good examples from real life, has great ideas, smart poit of view, wants to change the old way of teaching.

Lenka Kleinovástudentka VŠ

S výukou angličtiny Bronislava Sobotky na gymnáziu jsem byla spokojená, hodiny byly akční, komunikace s panem Bronislavem Sobotkou byla příjemná, nekomplikovaná. Za nejvýznamnější plus bych hodnotila téměř dokonalou přípravu k maturitě, vstřícnost pana Bronislava Sobotky.

Martin a Dana Macháčkovi z kanadského Ontaria

V létě 2015 jsme se odstěhovali se ženou a dvěmi dětmi do Kanady. V anglicky mluvícím prostředí jde učení rychle.Ale hledali jsme někoho, kdo by nám udělal pořádek v gramatice a vnesl do výuky nějaký řád. Tak jsme objevili na seduo.cz nadšeného učitele angličtiny Broňu. Broňa nás již dva roky učí anglicky po Skypu, pár hodin v měsíci. Vystřídali jsme několik učitelů angličtiny, ale i rodilých mluvčích. Pokud uvažujete o výuce s Broňou, tady tři důvody proč právě on:

Je to profesionál a ví jak učit

Broňa je vždy skvěle připraven, a začíná se včas. Broňa má vysokou  certifiikaci CELTA a dvě ze tří částí zkoušky DELTA z univerzity v Anglii. Je to jedno z nejvyšších možných atestací pro učitele angličtiny. Pracuje s nejnovějšími poznatky jak učit angličtinu přímo z Oxfordu.

Baví ho to a má energii, kterou přenáší na studenty

Broňa má spoustu pozitivní energie, a ta se při výuce přenáši i na nás. Po hodině s ním, kus své energie předá i na nás. Z Broni je cítit nadšení a chuť učit angličtinu.Je úžasné, když  najdete učitele pro kterého není učení angličtiny jen práce, ale i životní vášeň.

Stále se zlepšuje a je to skvělý člověk

Broňa stále pracuje na sobě a vylepšuje svoji výuku. Není to žádný suchar a strávit s ním víkendový kurz angličtiny musí být skvělé. Ostatně ohlasy účastníků víkendových kurzů mluví za něj. 

My si jej vážíme i jako člověka, který se vlastním úsilím dostal až k tomu kde je dnes.