Jazykové koučování

Motivace, rady, doporučení, pravidelná osobní setkání, zadávání úkolů a společná radost z úspěchu.

Jazykové koučování si lze nejlépe představit jako atletický trénink. Váš kouč vám (po diskuzi s vámi) zadá, co a jak máte trénovat, povzbudí vás, poradí, namotivuje, spolu s vámi vytyčí cíle a cestu k nim, je tu pro vás, když ho potřebujete, ale neběhá s vámi – to už je na vás.

Jak přesně jazykové koučování funguje je přehledně vidět na následujícím diagramu. Osobně se tedy potkáme (ať už fyzicky nebo online) vždy jednou za měsíc, ale samozřejmě vám poskytnu studijní materiály, rady a podporu pro samostatnou práci na celý měsíc. Učíte se tedy sami, ale rozhodně na to nejste nikdy sami! 🙂

Výhody jazykového koučování

  • Pravidelná zpětná vazba a kontrola vašeho pokroku
  • Individuálně nastavené cíle a cesty k nim vedoucí
  • Studijní materiály přesně odpovídající vašim potřebám
  • Možnost pravidelně konzultovat vaše otázky a problémy
  • Naučíte se učit samostatně a efektivně
  • Velká časová flexibilita
  • Pravidelná setkávání zajistí, že neztratíte motivaci a „nesejdete z cesty“

Cena: 960Kč (včetně DPH) za měsíc (v ceně je jedno 60 minutové setkání, množství studijních materiálů a možnost konzultovat vaše problémy či otázky)

Ozvěte se mi na můj email info@brona.cz

Nejste si jistí, jestli je jazykové koučování pro vás to pravé? Podívejte se, co o ní píšou mojí bývalí a současní studenti ????

Martin Kysela

Broňa je skvělý učitel, který svým přístupem a neustále pozitivní náladou dokáže člověka skvěle motivovat, vést a především prakticky naučit. Přicházel jsem k němu s průměrnou “školní angličtinou” a dnes, po pár měsících, cítím, že je moje angličtina na úplně jiné úrovni. Bez sebemenších problémů jsem dokázal zvládnout organizaci prestižní mezinárodní konference, nebojím se mluvit a naučil jsem se, že za chyby se nepopravuje. Na každou lekci s Broňou se těším, protože je to vždy nejen skvělá hodina angličtiny, ale i vynikající relax, zábava a moc příjemné povídání, kdy si člověk díky perfektnímu vedení ani neuvědomuje, že vlastně nemluví svým mateřským jazykem. Díky, Broňo!

Martin Irlbek

S Broňou jsem se nejprve seznámil prostřednictvím videí na jeho YouTube kanále. Díky jeho nadšení a sebeprezentaci jsem mu napsal e-mail s několika dotazy.
Tento e-mail odstartoval dnes již půlroční cestu za mojí kvalitní a lepší angličtinou. Jazykový koučink určitě není pro každého, je potřeba aktivně pracovat v domácím samostudiu.
Věřte, že Broňa pozná, když doma nebudete aktivně pracovat. Pokud hledáte parťáka, který Vám pomůže posunout se dál, tak Broňa je Absolutely perfect guy !!!
Velmi si Vážím naší společné práce a času investovaného do mého osobního rozvoje, díky Broňo 🙂

Petra Krákorová

Nejsem žádný lumen, s angličtinou jsem začala po čtyřicítce a teprve před nedávnou dobou jsem konečně dostala angličtinu na první řádky mého bucket listu. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že si budu po skypu anglicky povídat s učitelem angličtiny (nebo vůbec s někým anglicky po skypu), tak ho zařadím do kategorie vtipálků. Před prvním skype hovorem s Broňou jsem byla tak nervózní, že jsem zvažovala, jestli si nedám panáka. Kdybych tušila, že při prvním skype dostanu od učitele takovou dávku otázek, jakou jsem dostala, tak jsem si toho panáka dala hned dvojitýho. Jenže, ten báječný pocit, když jsem po hodině klikla na tlačíttko „ukončit hovor“, byl nepopsatelný. Dokázala jsem to! Skype byl totiž s tím nejbáječnějším učitelem, jakého jsem kdy poznala. Podařilo se mu setřást moji nervozitu, podpořit moji touhu mluvit anglicky a co víc, těšila jsem se na další skype koučování. A tak tomu je tomu nyní každý měsíc. S radostí plním úkoly, zabarvuji zelená políčka, co jsem splnila a červená, co jsem nesplnila (ta tedy nezabarvuji s radostí 🙂 a při pohledu na ta červená si říkám: „Petro, takhle by to nešlo, co tomu řekne Broňa?“ 🙂 A když je mi po Broňovi během měsíce smutno a moje morálka začíná klesat, pustím si některý jeho on-line kurz a už je zase u mě v obýváku!

Jan Pokorný

Byl  jsem jeden z mnoha stále začínajících studentů a vždy jsem si myslel, že je problém pouze v mé osobĕ. Ale až poté co jsem se spojil s Broňou jsem zjistil, že je velmi důležitá volba učitele. Broňa je přesně ten typ učitele co dokáže člověka motivovat a těšit se na další hodiny. Nyní je angličtina mým velkým koníčkem !!!

Lukáš Přibyl

Dobrý den všem,
Když jsem byl požádán Broňou o referenci na jeho web a to ohledně jazykového koučování, dlouhou jsem přemýšlel jak to pojmout. Nakonec náhoda tomu chtěla a mám jasno! ????
Tak tedy vězte, že jazykové koučování s Broňou je to nejpříjemnější co Vás může při výuce angličtiny potkat. Nejprve jsem si myslel, že já, notorický začátečník, budu mít problémy udržet disciplínu. Ale když Vás někdo pozitivně motivuje a stále chválí za sebemenší pokrok, nemůžete se prostě na to vykašlat a nedělat nic. Učte se kolik máte času, učte se pomocí čeho chcete. Dělejte malé pokroky. Vždy je tu Broňa, má skvělou náladu, dobré tipy na další výukové podklady, tutoriály na YouTube, semináře a vždy má pochvalu! S Broňou se učím dva roky. Za tu dobu jsem se naučil prakticky používat všechno, co jsem uměl, udělal jsem si přehled o čem vlastně ta angličtina je. Když jedu do zahraničí, všechno je jednodušší, v angličtině prezentuji za naši firmu. Dříve to byl stres, teď je to v pohodě. A začíná se mi zdát, že vlastně ta angličtina je docela dobrá, neboť jsem si hezky pokecal i Číňanem. A až si najdete na YouTube další rodilé mluvčí a jejich výuková videa, tak zjistíte, že Broňa má jeho videa lepší. Minimálně se nakažlivě usmívá… ???? Good Luck!

Zdeněk Meier

Jazykový koučink – jak ho vidím já. Co si pod tím představit?  Pro mě je to cesta, jak využít potenciál skvělého učitele ve spojení s vlastní motivací. Jelikož se ve smyslu četnosti nejedná o klasickou skypovou lekci, ale potkáte se jednou za měsíc, je velká část práce na vás osobně. Já jsem přešel od plánu nazvaného buzer lístek k plánu Srdce plné angličtiny. Obsah je vlastně stejný, ale slovo buzer ve mě vzbuzovalo nepříjemné pocity, které si myslím k učení a zvláště angličtiny nepatří:-)). V koučinku jsme společně načrtli cestu touto krajinou.  Jdu ve virtuálním světě a nacházím plno cvičení, filmů, zpráv, vtipů atd. takže si každý svůj výlet mohu zažít s pestrostí, zábavou, a to se mi líbí. Tipy jsou ve velkém množství na webech, pro příklad třeba 222 nejlepších webových stránek od Broni. Následně se ptám na věci, které mi nejsou jasné až záhadné, dále třeba na další možné zdroje a hlavně se vidím a slyším s nadšeným učitelem angličtiny, což mi dodává chuť a vůli jít dál. Zároveň jsem rád, že takto, nás nadšených může být hodně a pak už je to na každém z nás, jak podměty od Broni zužitkuje. Díky Broňo.

Monika Látová

Koučování mi připadá přínosné zejména proto, že člověk má pocit, že o něm někdo ví, že sleduje jeho pokrok v práci, že existuje někdo, kdo se bude o jeho vykonanou práci zajímat a pochválí ho 🙂 Také pocit, že se někdo kouká, jak plníme své plány nedovolí tolik lajdat 🙂 Samozřejmě také nějaká další odborná podpora a vedení tak,, aby to bylo pro člověka nejschůdnější a nejpřínosnější. Myslím, že to je dobrý způsob pro někoho, kdo je schopen plnit hodně věci sám, ale přeci jen potřebuje mít pocit, že na něj někdo dohlíží.Broňa umí člověka podpořit a dává mu zpětnou odezvu.

Ivana Krublová

Kdybych měla poradit, kdy si zvolit jazykové koučování, tak určitě tehdy, pokud nemáte možnost nebo chuť někam pravidelně v určitý čas dojíždět. Stačí si ten čas vyhradit jen jednou za měsíc. Broňa je přesně ten kamarád, kterému se chcete úplně přirozeně po měsíci pochlubit, jaké jste udělali pokroky, co jste se naučili a on zkontroluje, kde je to ještě potřeba doladit. Domluvíte se, jakým směrem se bude vaše samostudium ubírat do dalšího setkání, a pak už jen vyhledáváte chvilky podle sebe, kdy to splnit. Když je nějaký problém nebo něco nejde pochopit, buď to necháte na pravidelné setkání a online vysvětlení, nebo se zeptáte po mailu. Ale hlavně – ve skutečnosti se věnujete angličtině mnohem víc, protože sami se chcete učit a neočekáváte, že to do vás nadrtí někdo jiný.Broňa je opravdu velice nakažlivý svým nadšením a láskou k angličtině – je nepřípustné ho zklamat svým lajdáctvím, je můj motivační maskot 🙂

Romana Kauer

Jazykové koučování je super. Díky němu mám přehled nejen já, ale i Broňa co jsem zvládla za každý den z angličtiny udělat. Velmi také oceňuji, že je možnost se kdykoliv na cokoliv zeptat. A dalším bonusem jazykového koučování je spousta skvělých materiálů a tipů, které mi moc pomáhají při studiu angličtiny 🙂