Intenzivní zážitkové kurzy

Nabízející originální koncepci výuky anglického jazyka. Metodologie, o níž se mé kurzy opírají, stojí na principech zážitkové pedagogiky, což je „proces v němž účastník získává nové znalosti a dovednosti z přímého zážitku.“

Mým hlavním cílem je vytvářet jazykové prostředí, v němž si účastník osvojuje angličtinu efektivním a radostným způsobem. Všechny aktivity jsou navrženy tak, aby simulovaly výzvy reálného života, které umožňují jedinci zaměřit se spíše na konkrétní úkol, který má před sebou, než na jazyk samotný. To nejen pomáhá účastníkům zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale také umožňuje prožívat radost z učení, uspokojení z vlastních úspěchů a podněcuje je, aby pokračovali ve svém studiu i doma.

Krom kurzů pro veřejnost, jejichž aktuální seznam naleznete níže, také nabízím možnost „ušít“ kurz na míru vašim potřebám – neváhejte mě kontaktovat s dotazem.

NEJBLIŽŠÍ ZNÁME TERMÍNY INGLIŠ WEEKENDŮ

IW 26 – 6. – 8. 3. 2020 Hradec Králové

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Bude zahájeno cca 3 měsíce před každou akcí a přednostně o něm budou informování odběratelé Broňova newsletteru (pokud tedy nechcete, aby vám přihlašování uteklo, není nic lehčího, než se k odběru přihlásit zde: http://brona.cz/newsletter/ :))

JAK TO NA IW PROBÍHÁ OSVĚTLUJE NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.