Chci se naučit anglicky

Gratuluji! Už tím, že jste kliknuli na tlačítko „Chci se naučit anglicky“, jste udělali mnohonásobně více než naprostá většina lidí. Co přesně? Vy jste právě proměnili myšlenku v čin! A to je přece báječný začátek, nemyslíte?

Teď je ale třeba učinit další krok! 🙂

Pokud hledáte praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou konečně posunout vaši angličtinu o úroveň výše, tak je najdete všechny hezky pohromadě a zdarma v online kurzu Naučte se konečně opravdu anglicky. Chcete se naučit (nebo si procvičit) základy anglické gramatiky? Bude pro vás vhodný kurz Základy anglické gramatiky od A do Z.

Jestli hledáte inspiraci, určitě si zdarma stáhněte můj e-book obsahující 300+ nejlepších internetových stránek, odkazů, aplikací, materiálů a tipů pro studium angličtiny.

A pokud chcete studovat vlastním tempem v pohodlí domova (v práci či na cestách) a zaměřit se přesně na ty oblasti, které vám dělají největší problémy, pak vám vřele doporučuji své online kurzy, ve kterých se na vás těším nejenom já, ale také pěkná řádka hodin „přetékající“ angličtinou! 🙂 Pokud jsem na něco hrdý, tak právě na to, jak úžasnou zpětnou vazbu dostávám na tyto kurzy. 🙂

Samozřejmě se také můžete přihlásit k odběru mého YouTube kanálu a každý týden se těšit na nové video. Novinky ze světa angličtiny sledujte i na mém Facebooku.

Hlavně ale nezapomeňte, Stay awesome and dream BIG! 🙂