Chci se naučit anglicky

Gratuluji! Už tím, že jste kliknuli na tlačítko „Chci se naučit anglicky“ jste udělali mnohonásobně více než naprostá většina lidí. Co přesně? Vy jste právě proměnili myšlenku v čin! A to je přece báječné začátek, nemyslíte?

Teď je ale třeba učinit další krok! 🙂

Pokud hledáte praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou konečně posunout svoji angličtinu o úroveň výše, tak je najdete všechny hezky pohromadě a zdarma v online kurzu Naučte se konečně opravdu anglicky. Pokud se chcete naučit (nebo si procvičit) základy anglické gramatiky, bude pro vás vhodný kurz Základy anglické gramatiky od A do Z.

Pokud hledáte inspiraci, určitě si zdarma stáhněte můj ebook obshahující 222 nejlepších internetových stránek, odkazů, aplikací, materiálů a tipů pro studium angličtiny.

Pokud chcete studovat vlastním tempem v pohodlí domova (v práci či na cestách) a zaměřit se přesně na ty oblasti, které vám dělají největší problémy, pak vám vřele doporučuji své online kurzy, ve kterých vás těším nejenom já, ale také celých pěkná řádka hodin „přetékající“ angličtinou! 🙂 Pokud jsem na něco „hrdý“, tak právě na to, jak úžasnou zpětnou vazbu dostávám právě na tyto kurzy 🙂

Samozřejmě se také můžete přihlásit k odběru mého YouTube kanálu a každý týden se těšit na nové video, či sledovat novinky ze světa angličtiny na mém Facebooku.

Hlavně, ale nezapomeňte, Stay awesome and dream BIG! 🙂